tv

Televizijski program Lotel +

Okvirna programska šema TV LOTEL+.

Mali oglasi u 10 termina: 07:55; 09:55; 11:55; 12:55; 14:55; 15:45; 16:45; 18:45; 21:45; 23:45/00:45. Redovni EPP blokovi u 5 termina, prilagođeni TV Šemi

• Ponedeljak »

• Utorak »

• Sreda »

• Četvrtak »

• Petak »

• Subota »

• Nedelja »

Ponedeljak

7:00 MUZIČKI PROGRAM
7:20 NAJLEPŠE IZ SRBIJE
7:30 HRANA I VINO ®
8:00 PRAVOSLAVNI KALENDAR - VREME - KURSNA LISTA
8:10 MUZIČKI PROGRAM
8:35 JESTIVE BILJNE VRSTE
8:40 BELI LUK I PAPRIČICA
9:00 AMSS - JUST FOR LAUGHS
9:15 DOKUMENTARNI PROGRAM
10:00 DOKUMENTARNI PROGRAM
11:00 SERIJA ®
12:00 VREMEPLOV - PRAVOSLAVNI KALENDAR - KURSNA LISTA
12:15 LOTEL AGRAR ®
13:00 FK LOZNICA - SNIMAK UTAKMICE
15:00 PRAVOSLAVNI KALENDAR - VREMEPLOV - VREME - AMSS
15:10 IMPULS ŽIVOTA ®
16:00 INFO PLUS
16:08 OSEČINA DANAS
16:20 NAJLEPŠE IZ SRBIJE
16:30 HRANA I VINO
17:00 INFO PLUS
17:08 MALI ZVORNIK DANAS
17:20 PRAVOSLAVNI KALENDAR - VREMEPLOV - VREME - AMSS
17:30 DOKUMENTARNI PROGRAM
18:00 SPORT PLUS
19:00 DNEVNIK DAN 19 (NOVA MREŽA SRBIJE)
19:40 DOKUMENTARNI PROGRAM (NOVA MREŽA SRBIJE)
20:05 DOKUMENTARNA SERIJA (NOVA MREŽA SRBIJE)
21:00 SERIJA (NOVA MREŽA SRBIJE)
22:00 DNEVNIK DAN 22 (NOVA MREŽA SRBIJE)
22:40 SERIJA (NOVA MREŽA SRBIJE)
23:15 INFO PLUS - OSEČINA DANAS - MALI ZVORNIK DANAS
23:45 SPORT PLUS ®
0:00 NOĆNI PROGRAM

vrh stranice

Utorak

7:00 MUZIČKI PROGRAM
7:20 NAJLEPŠE IZ SRBIJE
7:30 HRANA I VINO ®
8:00 PRAVOSLAVNI KALENDAR - VREME - KURSNA LISTA
8:10 MUZIČKI PROGRAM
8:35 JESTIVE BILJNE VRSTE
8:40 BELI LUK I PAPRIČICA
9:00 AMSS - JUST FOR LAUGHS
9:15 DOKUMENTARNI PROGRAM
10:00 DOKUMENTARNA SERIJA ® (NOVA MREŽA SRBIJE)
11:00 SERIJA ® (NOVA MREŽA SRBIJE)
11:50 VREME - BIOPROGNOZA - AMSS
12:00 PRAVOSLAVNI KALENDAR - VREMEPLOV - KURSNA LISTA - JF LAUGHS
12:15 SERIJA ® (NOVA MREŽA SRBIJE)
13:00 SPORT PLUS ®
13:50 DOKUMENTARNI PROGRAM ® (NOVA MREŽA SRBIJE)
14:15 DOKUMENTARNI PROGRAM
15:00 PRAVOSLAVNI KALENDAR - VREME - BIOPROGNOZA - AMSS - KURSNA LISTA
15:10 ABS SHOW ®
16:00 INFO PLUS - OSEČINA DANAS
16:20 NAJLEPŠE IZ SRBIJE
16:30 HRANA I VINO
17:00 INFO PLUS - MALI ZVORNIK DANAS
17:20 VREME - AMSS - PRAVOSLAVNI KALENDAR - VREMEPLOV
17:30 DOKUMENTARNI PROGRAM
18:00 SPORTSKI VREMEPLOV
19:00 DNEVNIK DAN 19 (NOVA MREŽA SRBIJE)
19:40 DOKUMENTARNI PROGRAM (NOVA MREŽA SRBIJE)
20:05 DOKUMENTARNA SERIJA (NOVA MREŽA SRBIJE)
21:00 SERIJA (NOVA MREŽA SRBIJE)
22:00 DNEVNIK DAN 22 (NOVA MREŽA SRBIJE)
22:40 SERIJA (NOVA MREŽA SRBIJE)
23:15 INFO PLUS - OSEČINA DANAS - MALI ZVORNIK DANAS
23:45 SPORTSKI VREMEPLOV ®
0:00 NOĆNI PROGRAM

vrh stranice

Sreda

7:00 MUZIČKI PROGRAM
7:20 NAJLEPŠE IZ SRBIJE
7:30 HRANA I VINO ®
8:00 PRAVOSLAVNI KALENDAR - VREME - KURSNA LISTA
8:10 MUZIČKI PROGRAM
8:35 JESTIVE BILJNE VRSTE
8:40 BELI LUK I PAPRIČICA
9:00 AMSS - JUST FOR LAUGHS
9:15 DOKUMENTARNI PROGRAM
10:00 DOKUMENTARNA SERIJA ® (NOVA MREŽA SRBIJE)
11:00 SERIJA ® (NOVA MREŽA SRBIJE)
12:00 PRAVOSLAVNI KALENDAR - VREMEPLOV - KURSNA LISTA - JF LAUGHS
12:15 SERIJA ® (NOVA MREŽA SRBIJE)
13:00 SPORTSKI VREMEPLOV ®
13:50 DOKUMENTARNI PROGRAM ® (NOVA MREŽA SRBIJE)
14:15 GAME ZONE ®
15:00 PRAVOSLAVNI KALENDAR - VREME - BIOPROGNOZA - AMSS - KURSNA LISTA
15:10 DOKUMENTARNI PROGRAM ®
16:00 INFO PLUS - OSEČINA DANAS
16:20 NAJLEPŠE IZ SRBIJE
16:30 HRANA I VINO
17:00 INFO PLUS - MALI ZVORNIK DANAS
17:20 VREME - AMSS - PRAVOSLAVNI KALENDAR - VREMEPLOV
17:30 DOKUMENTARNI PROGRAM
18:00 IMPULS ŽIVOTA
19:00 DNEVNIK DAN 19 (NOVA MREŽA SRBIJE)
19:40 DOKUMENTARNI PROGRAM (NOVA MREŽA SRBIJE)
20:05 DOKUMENTARNA SERIJA (NOVA MREŽA SRBIJE)
21:00 SERIJA (NOVA MREŽA SRBIJE)
22:00 DNEVNIK DAN 22 (NOVA MREŽA SRBIJE)
22:40 SERIJA (NOVA MREŽA SRBIJE)
23:15 INFO PLUS - OSEČINA DANAS - MALI ZVORNIK DANAS
23:45 IMPULS ŽIVOTA ®
0:00 NOĆNI PROGRAM

vrh stranice

Četvrtak

7:00 MUZIČKI PROGRAM
7:20 NAJLEPŠE IZ SRBIJE
7:30 HRANA I VINO ®
8:00 PRAVOSLAVNI KALENDAR - VREME - KURSNA LISTA
8:10 MUZIČKI PROGRAM
8:35 JESTIVE BILJNE VRSTE
8:40 BELI LUK I PAPRIČICA
9:00 AMSS - JUST FOR LAUGHS
9:15 DOKUMENTARNI PROGRAM
10:00 DOKUMENTARNA SERIJA ® (NOVA MREŽA SRBIJE)
11:00 SERIJA ® (NOVA MREŽA SRBIJE)
12:00 PRAVOSLAVNI KALENDAR - VREMEPLOV - KURSNA LISTA - JF LAUGHS
12:15 SERIJA ® (NOVA MREŽA SRBIJE)
13:00 IMPULS ŽIVOTA ®
13:50 DOKUMENTARNI PROGRAM ® (NOVA MREŽA SRBIJE)
14:15 DOKUMENTARNI PROGRAM
15:00 PRAVOSLAVNI KALENDAR - VREME - BIOPROGNOZA - AMSS - KURSNA LISTA
15:10 MUZIČKI PROGRAM
16:00 INFO PLUS - OSEČINA DANAS
16:20 NAJLEPŠE IZ SRBIJE
16:30 HRANA I VINO
17:00 INFO PLUS - MALI ZVORNIK DANAS
17:20 VREME - AMSS - PRAVOSLAVNI KALENDAR - VREMEPLOV
17:30 MALA RADIONICA
18:00 PROLOG
19:00 DNEVNIK DAN 19 (NOVA MREŽA SRBIJE)
19:40 DOKUMENTARNI PROGRAM (NOVA MREŽA SRBIJE)
20:05 LOZNIČKA HRONIKA
21:00 SERIJA (NOVA MREŽA SRBIJE)
22:00 DNEVNIK DAN 22 (NOVA MREŽA SRBIJE)
22:40 SERIJA (NOVA MREŽA SRBIJE)
23:15 INFO PLUS - OSEČINA DANAS - MALI ZVORNIK DANAS
23:45 LOZNIČKA HRONIKA ®
0:00 NOĆNI PROGRAM

vrh stranice

Petak

7:00 MUZIČKI PROGRAM
7:20 NAJLEPŠE IZ SRBIJE
7:30 HRANA I VINO ®
8:00 PRAVOSLAVNI KALENDAR - VREME - KURSNA LISTA
8:10 MUZIČKI PROGRAM
8:35 JESTIVE BILJNE VRSTE
8:40 BELI LUK I PAPRIČICA
9:00 AMSS - JUST FOR LAUGHS
9:15 DOKUMENTARNI PROGRAM
10:00 DOKUMENTARNA SERIJA
11:00 SERIJA ® (NOVA MREŽA SRBIJE)
12:00 PRAVOSLAVNI KALENDAR - VREMEPLOV - KURSNA LISTA - JF LAUGHS
12:15 SERIJA ® (NOVA MREŽA SRBIJE)
13:00 LOZNIČKA HRONIKA ®
13:50 DOKUMENTARNI PROGRAM ® (NOVA MREŽA SRBIJE)
14:15 MALA RADIONICA ®
15:00 PRAVOSLAVNI KALENDAR - VREME - BIOPROGNOZA - AMSS - KURSNA LISTA
15:15 ZOO PUZZLE
16:00 INFO PLUS - OSEČINA DANAS
16:20 NAJLEPŠE IZ SRBIJE
16:30 HRANA I VINO
17:00 INFO PLUS - MALI ZVORNIK DANAS
17:20 VREME - AMSS - PRAVOSLAVNI KALENDAR - VREMEPLOV
17:30 ATLAS
18:00 DRINSKE PRIČE
19:00 DNEVNIK DAN 19 (NOVA MREŽA SRBIJE)
19:40 DOKUMENTARNI PROGRAM (NOVA MREŽA SRBIJE)
20:05 LOTEL PANORAMA
21:00 SERIJA (NOVA MREŽA SRBIJE)
22:00 DNEVNIK DAN 22 (NOVA MREŽA SRBIJE)
22:40 SERIJA (NOVA MREŽA SRBIJE)
23:15 INFO PLUS - OSEČINA DANAS - MALI ZVORNIK DANAS
23:45 LOTEL PANORAMA ®
0:00 NOĆNI PROGRAM

vrh stranice

Subota

7:00 INTERMEZZO - PUTOPIS - DOKUMENTARNI PROGRAM LOZNICA
7:15 PRAVOSLAVNI KALENDAR - VREMEPLOV
7:25 CRTANI FILM
8:20 VREME - BIOPROGNOZA
8:30 LOTEL AGRAR
9:20 AMSS - KURSNA LISTA
9:30 GAME ZONE
10:00 PRAVOSLAVNI KALENDAR - VREME - BIOPROGNOZA
10:10 ZOO PUZZLE ®
10:50 JUST FOR LAUGHS
11:00 SMEH TERAPIJA ®
12:00 PRAVOSLAVNI KALENDAR - VREMEPLOV - VREME - BIOPROGNOZA
12:10 PROLOG
13:00 LOTEL PANORAMA ®
14:00 BILJANA ZA VAS
15:00 ANNY STYLE
16:00 SPORTSKI VREMEPLOV ®
16:05 PRAVOSLAVNI KALENDAR - VREMEPLOV - AMSS
17:00 LOTEL AGRAR ®
18:00 DRINSKE PRIČE ®
19:00 DNEVNIK 1
19:30 PG MREŽA
20:00 FILM
21:45 VREME - BIOPROGNOZA
22:00 DNEVNIK 2
22:30 FILM
0:00 NOĆNI PROGRAM
   
   
   

vrh stranice

Nedelja

7:00 CRTANI FILM
7:45 PRAVOSLAVNI KALENDAR - VREMEPLOV
8:00 VREME - BIOPROGNOZA
8:05 INTERMEZZO - PUTOPIS
8:30 LOTEL AGRAR ®
9:20 AMSS - KURSNA LISTA
9:25 JUST FOR LAUGHS
10:00 PRAVOSLAVNI KALENDAR - VREME - BIOPROGNOZA
10:10 DOKUMENTARNI PROGRAM ®
10:40 MALA RADIONICA ®
11:15 DOKUMENTARNA SERIJA
12:00 ABS SHOW
12:40 JUST FOR LAUGHS
12:45 PRAVOSLAVNI KALENDAR - VREMEPLOV
13:00 PRSLOOK AGAIN
14:30 HRANA I VINO
15:00 LOZNIČKA HRONIKA ®
16:00 LOTEL PANORAMA ®
17:00 SMEH TERAPIJA
18:00 MUZIČKI PROGRAM
19:00 NEDELJNI DNEVNIK
19:30 MALI ZVORNIK RETROSPEKTIVA
20:00 FK LOZNICA - SNIMAK UTAKMICE
22:00 NEDELJNI DNEVNIK
22:30 DRINSKE PRIČE ®
23:15 ANNY STYLE ®
0:00 NOCNI PROGRAM

vrh stranice

vesti

VESTI

tv
r
vreme

VREME